Vedoucí kontroly kvality a finálního uvolňování

Pracovní náplň:

  • Zodpovídá za nastavení kontrolních postupů a metod, včetně implementace principů statistické přejímky dle evropských standardů.
  • Podílí se na procesu řízení rizik pro zdravotnické prostředky a řešení interních neshod či neshod na nakupovaných produktech ve spolupráci s dodavatelskou kvalitou.
  • Zodpovídá za vedení a řízení většího týmu inspektorů kvality a týmu odpovědného za finální uvolňování produktů.

To vše za podpory dalších organizačních složek oddělení kvality.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického nebo přírodovědného směru
  • Znalost nástrojů kvality a statistických metod
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s ISO 9001 (ISO 13485 výhodou)
  • Pokročilá znalost MS Office (SAP výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici

Nabízíme:

  • Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků
  • Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
  • Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
  • Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci
  • Spolupráce s motivovanými kolegy
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých výhod

Naše benefity

Týden dovolené navíc

Dotované závodní stravování

Čisté pracovní prostředí

Příspěvek na penzijní připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!