Skladový administrátor

Hledáte zajímavou práci, která má smysl, v bezva kolektivu, s možností profesního růstu? Přijďte k nám!

Hledáme posilu přátelského týmu do skladu.

Pracovní náplň:

  • Podpora ve standardizaci a zlepšování skladových procesů
  • Řízení rizik v rámci svěřených projektů
  • Tvorba dodacích listů v rámci exportu
  • Průběžný reporting managementu o stavu a plnění projektů
  • Zajištění exportů a komunikace s cílovou destinací
  • Průběžná kontrola a aktualizace dat v systému SAP
  • Vedení záznamu průběžné inventarizace

Požadujeme:

  • Minimálně SOU s výučním listem
  • Znalost logistických procesů
  • Praxe v projektovém řízení - výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Anglický jazyk B1

Nabízíme:

  • Smysluplná práce v oboru výroby lékařských prostředků
  • Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
  • Možnost jazykového kurzu a kariérního růstu
  • Volná pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1,5 %
  • Věrnostní program Benefit plus až 6000 Kč/rok
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Firemní akce pro zaměstnance

Naše benefity

Týden dovolené
navíc

Dotované závodní
stravování

Čisté pracovní
prostředí

Příspěvek na
penzijní
připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!