Skladník

Sháníte práci ve skladu a administrativě a preferujete čisté pracovní prostředí?

Hledáme posilu přátelského týmu jemné lékařské techniky, který pracuje ve dvousměnném provozu. Směny jsou 8 hodinové; ranní a odpolední se střídá po týdnu.

Pracovní náplň:

  • Příjem a kontrola materiálu, umístění do skladu evidenčně i fyzicky
  • Příprava a vyskladňování materiálu do výroby
  • Příprava a balení zásilek k exportu, kompletace exportní dokumentace
  • Vedení skladové evidence v informačním systému SAP
  • Provádění průběžné denní inventarizace
  • Manipulace s materiálem VZV a ručně
  • Fyzicky náročná práce

Požadujeme:

  • Minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem
  • Znalost práce na PC
  • Logické myšlení
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Ochota práce ve dvousměnném provozu
  • Dobrý fyzický stav
  • Průkaz VZV výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
  • Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity
  • Akce pro zaměstnance
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Nástup možný ihned

Naše benefity

Týden dovolené
navíc

Dotované závodní
stravování

Čisté pracovní
prostředí

Příspěvek na
penzijní
připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!