Seřizovač - nepřetržitý provoz

Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chcete se podílet na výrobě lékařské techniky?

Přidejte se a přispějte s námi k záchraně lidských životů!

Čeká Vás seřizování a údržba strojů v linkách na výrobu lékařské techniky, a to ve nepřetržitém provozu.

Budete kontrolovat jejich správnou funkčnost a zajišťovat nutné opravy.

Kontrolovat budete ale i přijatý materiál nebo kvalitu vyráběných komponentů.

Není nutná praxe, rádi zaškolíme :-) !

Pracovní náplň:

  • Seřizování a údržba strojů
  • Kontrola správné funkčnosti strojů
  • Vyplňování výrobní dokumentace
  • Seřízení stroje a následné provádění kontroly vyrobených komponentů
  • Kontrola přijatého materiálu ze skladu dle dokumentace

Požadujeme:

  • Výuční list nebo SŠ
  • Orientace v dokumentaci vítána
  • Ochota učit se novým věcem
  • Praxe v plastikářském oboru výhodou
  • Zkušenost s kontrolou kvality výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek 50 000Kč
  • Smysluplná práce v oboru výroby lékařských prostředků
  • Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1,5 %
  • Věrnostní program až 6000 Kč/rok
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Firemní akce pro zaměstnance

Naše benefity

Týden dovolené navíc

Dotované závodní stravování

Čisté pracovní prostředí

Příspěvek na penzijní připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!