Plánovač

    Přispějte s námi k záchraně lidských životů!

    Pracovní náplň:

    • Dle požadavků informačního systému, stavu zásob materiálu a výrobní kapacity závodu vytvářet plán výroby tak, aby byl dodržen lead time a zajištěny včasné dodávky
    • Nastavovat plán výroby tak, aby byly efektivně využity dostupné zdroje
    • Průběžně kontrolovat a revidovat průběh výrobních zakázek vedoucí k maximálnímu uspokojení požadavků zákazníků
    • Poskytovat součinnost při řízení úrovně materiálových zásob
    • Včas upozorňovat oddělení nákupu v případě vzniku potřeby prioritních objednávek na komponenty od vnějších dodavatelů
    • Průběžně monitorovat úroveň zásob interně vyráběných komponentů, přijímat a iniciovat opatření vedoucí k udržení její optimální úrovně

    Požadujeme:

    • SŠ nebo VŠ vzdělání - oblast logistiky výhodou
    • Středně pokročilá znalost anglického jazyka
    • 3 roky praxe v logistice výhodou
    • Zkušenosti s tokem materiálu a výrobků ve výrobě
    • Schopnost analytického myšlení
    • Proaktivní přístup
    • Zkušenosti v oblasti projektů výhodou
    • Velmi dobrá znalost Excel, znalost SAP výhodou
    • Flexibilita a odolnost vůči stresu

    Nabízíme:

    • Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků
    • Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
    • Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci
    • Týden dovolené navíc tj. 25 dní
    • Dotované závodní stravování s příspěvkem 55 % z ceny jídla
    • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1,5 %
    • Věrnostní program a benefitní systém na volnočasové aktivity
    • Firemní akce pro zaměstnance - Vánoční večírek, Dětský den ....

Naše benefity

Týden dovolené
navíc

Dotované závodní
stravování

Čisté pracovní
prostředí

Příspěvek na
penzijní
připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!