Operátor/ka čistého skladu

Přispějte s námi k záchraně lidských životů!

Pracovní náplň:

  • Vyskladňuje materiál na základě zadaných zakázek, vrací zbylé komponenty zpět do skladových lokací
  • Provádí příjem výrobků do skladu z výrobních zakázek
  • Převádí fyzicky materiál dle potřeby v rámci skladu
  • Připravuje pravidelné exporty výrobků a materiálu dle požadavků plánovače
  • Provádí denní průběžnou inventarizaci

Nastoupit můžete na:

  • dvousměnný režim - pevná pracovní doba, ranní a odpolední směny 6-14, 14-22

Požadujeme:

  • Minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem
  • Znalost práce na PC
  • Logické myšlení
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Ochota práce ve dvousměnném provozu
  • Dobrý fyzický stav

Nabízíme:

  • Různorodá a samostatná práce
  • Příjemný kolektiv
  • Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned

Pro zařazení do výběrového řízení nám neváhejte poslat Váš životopis přes kontaktní formulář níže.

V Teleflexu umíme ocenit dobře odvedenou týmovou práci.

Naše benefity

Týden dovolené
navíc

Dotované závodní
stravování

Čisté pracovní
prostředí

Příspěvek na
penzijní
připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!