KDO JSME

Toto je náš příběhHistorie společnosti Teleflex sahá do roku 1943. V té době Teleflex vyráběl jednoduchý spirálový kabel, který sloužil k nastavení vysílačky pilota umístěné mimo jeho dosah za kokpitem stíhaček Spitfire. Tento flexibilní kabel byl později využíván i ve známých červených autobusech doubledecker v Londýně. Přes námořní navigace, letecké přepravníky nebo chladící zařízení nákladních aut se Teleflex dostal až k výrobě lékařských zařízení a stal se jedničkou v oboru.
Jak šel čas...


Závod Arrow International CR, a.s.byl otevřen ve Žďáře nad Sázavou v roce 2006. V roce 2007 jsme se stali členem skupiny Teleflex a pod jeho záštitou nyní vyrábíme výrobky špičkové kvality jako dýchací obvody, komponenty, které spolu s centrálními žilními katétry ve Žďáře balíme, dále epidurální a ureterální katétry a jiné lékařské nástroje, které pomáhají lékařům na celém světě při záchraně lidských životů.

Naše budova, která byla architektonicky oceněna jako Stavba Vysočiny 2006, a rostoucí tým odborníků vytvářejí výjimečné pracovní prostředí, ve kterém se mohou zaměstnanci dále rozvíjet a růst.

Teleflex 


A CO TEĎ?

Vyberte si pracovní pozici