Mzdový/á účetní

Jaká je náplň práce?

  • Samostatné vedení mzdové evidence pro stanovený okruh zaměstnanců;
  • výpočet mezd zaměstnanců a spolupráce na měsíční mzdové závěrce;
  • příprava podkladů pro odvod pojistného, daní a dalších srážek;
  • zajištění podkladů pro výplatu dávek NP pro OSSZ;
  • komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, OSSZ, ÚP apod.);
  • zpracování ročního zúčtování daní z příjmů ze závislé činnosti zaměstnanců;
  • vydávání potvrzení zaměstnancům;
  • příprava podkladů na základě zákonných vyžádání (soudy, exekuce, apod.);
  • úzká spolupráce s personálním oddělením.

Co očekáváme od kandidáta?

  • SŠ vzdělání ekonomického směru, praxi na pozici mzdová účetní;
  • orientaci v pracovně-právní legislativě i v souvisejících účetních a daňových zákonech;
  • odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost.

Co můžeme nabídnout my?

  • Zajímavou a odpovědnou práci v uživatelsky příjemném prostředí programu RON;
  • dobré mzdové ohodnocení;
  • vzdělávání a odborný růst;
  • zaměstnanecké výhody, systém benefitů (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění);
  • příjemné pracovní prostředí;
  • po zvládnutí agendy možný posun na pozici vedoucí(ho) mzdové účtárny;
  • nástup od 1.12.2021 nebo dle dohody.

Naše benefity

Týden dovolené
navíc

Dotované závodní
stravování

Příspěvek na
penzijní
připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!