HR Marketing Specialista

Baví tě sociální sítě a chceš sdílet příběhy z naší firmy s ostatními? Chceš pomoct budovat brand a věnovat se externí komunikaci? Máš zkušenosti s personálním online marketingem? Máš rád nové technologie v komunikaci? Zajímají tě spolupráce se studenty? Pak se můžeš stát naším kolegou/kolegyní.

Přispějte s námi k záchraně lidských životů!

Náplň práce:

  • Vést aktivity v oblasti lokálního HR marketingu pro oba závody v ČR (Hradec Králové, Žďár nad Sázavou).
  • Vytvořit platformy pro spolupráci se studenty s cílem přilákat mladé talenty již během studia. Vytvořit program rozvoje absolventů. Zapojit naše místní odborníky a lídry aby prezentovali naši společnost na školách, ukázat mladým studentům novinky z výrobní firmy.
  • Starat se o náborový web.
  • Nastavit systém sdílení informací o firmě v rámci korporace.
  • Podporovat náborové aktivity prostřednictvím sociálních médií.
  • Znalost nástrojů PPC SEO.
  • Vzdělávat naše kolegy ve využívání online/sociální komunikace.
  • Nastavení KPI´s pro efektivní vyhodnocování aktivit v oblasti HR marketingu.

Jak by měl vypadat ideální kandidát?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně v HR, marketingu nebo ekonomii).
  • Praxe v hlavních aktivitách v HR marketingu a externí komunikaci ve výrobní/náborové agentuře.
  • Angličtina na komunikativní úrovni.
  • Vynikající komunikační a prezentační schopnosti.

Co můžeme nabídnout my?

  • Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků v mladém a dynamickém týmu.
  • Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti s každoročním růstem produkce.
  • Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci.
  • Silné zaměření na osobní rozvoj.
  • Pravidelné akce pro zaměstnance.

Naše benefity

Týden dovolené
navíc

Dotované závodní
stravování

Příspěvek na
penzijní
připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!